WHAT'S YOUR GOD'S NAME?
Po ohlédnutím se za svým dětstvím a dospíváním v JAN SHOW 10 Jan obrací svou pozornost k hledání budoucnosti. Minulé kolekce postavily stabilní základ, na který je nyní možné stavět odvážnou a vizionářskou nádstavbu.
 
Reflektuji neustálou touhu lidské duše upínat se k různým bohům, ať v podobě rozdílných náboženství, sekt a nebo závislosti na jejich materiálních náhražkách, objektech, zvířatech, životním stylu, společenských autoritách, spirituálních kolektivech. Hlad po pochopení světa a našem místě v něm je neukojitelný. To všechno je v nové kolekci míněno pod slovem BŮH.
A jaký je ten tvůj?
 
Kolekce až vtipně kombinuje spirituální vlivy s komerčními a materiálními symboly současné civilizace. Drze dává do přímého dialogu duchovno s konzumem a vzniká tak ojedinělý vizuální koncept. Volně čerpá inspiraci z nomádského oděvu, beduínských šperků a v dalších Evropě vzdáleným kulturách.
 
Modelové v outfitech hledají budoucnost, ne nutně ji ale nacházejí. Bloudí a znovu a znovu se snaží najít cestu. Jsou to futurističtí nomádi, kteří ale mají současné potřeby a k tomu uzpůsobený oděv a doplňky. 
 
 Užijte si show, je to nářez a jsem na ni neskutečně hrdý.
Love, JAN
 
TEAM JAN SOCIÉTÉ:
CREATIVE DIRECTOR: JAN ČERNÝ
STYLING: LENKA KERMÉS, JAN ČERNÝ
CREATIVE TAILOR: BORIS KRÁĽ
PRODUCT MANAGER: ANETA MACHOVÁ
MANAGER: KRYŠTOF ŠÁMAL
CREATIVE PRODUCTION SUPPORT: ALEX KUMR
HEAD OF GRAPHIC DESIGN: MARTIN TOMÁŠ
HEAD OF PHOTOGRAPHY: JAKUB ZEMAN
PR & GUESTSERVICE: SILVIA HAUPT KOZOŇOVÁ, KRISTÝNA KAŠPAROVÁ / HAUPT PR, ALEX KUMR
CHOREOGRAPHY: MONINA NEVRLÁ
SOUND DESIGN: NOBODYLISTEN
HAIR: MARTIN TYL / NEW YOU
MAKEUP: ELIŠKA MATĚJKOVÁ
.
.